מלגות להתמחות, משרד הבריאות

מלגות להתמחות

מלגות למתמחים
06/09/2015

רשימת המתנה למבקשים מלגה להתמחות בפסיכולוגיה

בהמשך לדו"ח בנושא "נוסחת הקצאת מלגות להתמחות בפסיכולוגיה" מדצמבר 2011  החליט מנכ"ל משרד הבריאות על יישום הדו"ח החל מה- 1/1/2014. 
 

שלב מקדמי - מילוי שאלון

לצורך הענקת מלגה למתמחים, הוקמו רשימות המתנה על-פי הקריטריונים שנקבעו בדו"ח "נוסחת הקצאת מלגות להתמחות בפסיכולוגיה" ועל-פי מילוי שאלון
את השאלון (בצירוף אישורים נדרשים סרוקים) יש להחזיר לפקס: 02-6474804   
קבלת מלגה וכניסה לרשימת ההמתנה לא תתאפשר ללא מילוי השאלון 

תהליך הגשת מועמדות לצורך ריאיון במוסד מוכר להתמחות בפסיכולוגיה  ובחירת המתמחים על-ידי המוסדות

בכדי לבדוק באיזה אשכול שמכם מופיע ברשימת ההמתנה - יש לפנות למוקד "קול הבריאות" בטלפון 5400*  ולהזדהות באמצעות מספר ת.ז. 


לתשומת ליבכם,

  • מתמחים בפסיכולוגיה קלינית הממתינים באשכול 2, שיסיימו התמחות מרפאתית עד 30/9/2015 הועברו לאשכול 1 והם זכאים להגיש מועמדות.
  • מתמחים בפסיכולוגיה קלינית הממתינים באשכול 2, שיסיימו את החלק הראשון של ההתמחות עד 31/12/2015, הועברו לאשכול 1 ולאשכול 4 והם זכאים להגיש מועמדות.


לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
Shareשתף/שמור
  
  

מועמדים מאשכול מס' 1 שלא הגישו מועמדות למלגה

 

מועמדים מאשכול מס' 1, אשר סיימו את המסגרת המרפאתית עד לתאריך 31/12/2014 ולא הגישו מועמדות למלגה שמתפנה בתאריך 1/8/2015 במרכז לבריאות הנפש בבאר-שבע

כידוע, משרד הבריאות מתעדף מתמחים בשנתם האחרונה על פני מתמחים אחרים על מנת שיסיימו את התמחותם, ולכן מתמחים אלו משובצים באשכול מס' 1 – האשכול המתועדף.

לאור העובדה, שלמכרז להתמחות אשפוזית בבאר שבע פנתה רק מועמדת אחת מתוך כלל המתמחים השייכים לאשכול 1, אנו מבינים כי שעתכם אינה דוחקת ולכן המכרזים הבאים ייפתחו למתמחים גם מאשכול 2 על מנת לאפשר לכמה שיותר מתמחים להגיש מועמדות למלגות המתפנות לסיום ההתמחות. 

אנו רואים בחומרה, שאנשים הממתינים לסיום התמחותם לא יגישו מועמדות למלגה הראשונה המתפנה ומונעים בכך איוש מלגות אשפוזיות המאפשרות סיום תהליך ההתמחות.

טפסים

 

שאלון למתמחה המבקש מלגה להתמחות בפסיכולוגיה - יש למלא את השאלון ולהחזירו (בצירוף אישורים נדרשים סרוקים)