מלגות להתמחות, משרד הבריאות

מלגות להתמחות

מלגות למתמחים
04/11/2015

רשימת המתנה למבקשים מלגה להתמחות בפסיכולוגיה

בהמשך לדו"ח בנושא "נוסחת הקצאת מלגות להתמחות בפסיכולוגיה" מדצמבר 2011  החליט מנכ"ל משרד הבריאות על יישום הדו"ח החל מה- 1/1/2014. 
 

שלב מקדמי - מילוי שאלון

לצורך הענקת מלגה למתמחים, הוקמו רשימות המתנה על-פי הקריטריונים שנקבעו בדו"ח "נוסחת הקצאת מלגות להתמחות בפסיכולוגיה" ועל-פי מילוי שאלון
את השאלון (בצירוף אישורים נדרשים סרוקים) יש להחזיר לפקס: 02-6474804   
קבלת מלגה וכניסה לרשימת ההמתנה לא תתאפשר ללא מילוי השאלון 

תהליך הגשת מועמדות לצורך ריאיון במוסד מוכר להתמחות בפסיכולוגיה  ובחירת המתמחים על-ידי המוסדות

בכדי לבדוק באיזה אשכול שמכם מופיע ברשימת ההמתנה - יש לפנות למוקד "קול הבריאות" בטלפון 5400*  ולהזדהות באמצעות מספר ת.ז. 


לתשומת ליבכם,

  • מתמחים בפסיכולוגיה קלינית הממתינים באשכול 2, שיסיימו את החלק הראשון של ההתמחות עד 31/12/2015, הועברו לאשכול 1 ולאשכול 4 והם זכאים להגיש מועמדות.


לחץ לגרסת הדפסהגרסת הדפסה
  
  
Shareשתף/שמור
  
  

למועמדים מאשכול מס' 1, אשר יסיימו את המסגרת המרפאתית עד לתאריך 30.11.2015 ולא הגישו מועמדות ל-2 מלגות שמתפנות בתאריך 1.12.2015 במרכז הירושלמי לבריאות הנפש כפר שאול איתנים

 

כידוע, משרד הבריאות מתעדף מתמחים בשנתם האחרונה על פני מתמחים אחרים על מנת שיסיימו את התמחותם, ולכן מתמחים אלו משובצים באשכול מס' 1 – האשכול המתועדף.

לאור העובדה, שלמכרזים להתמחות אשפוזית במרכז הירושלמי לבריאות הנפש כפר שאול איתנים לא פנו מועמדים מאשכול 1, יפתחו המכרזים למתמחים גם מאשכול 5, על מנת לאפשר לכמה שיותר מתמחים להגיש מועמדות. 

אנו רואים בחומרה את העובדה שמתמחים הממתינים לסיום התמחותם ואינם מגישים מועמדות למלגה הראשונה המתפנה ומונעים בכך איוש מלגות אשפוזיות המאפשרות סיום תהליך ההתמחות.

טפסים

 

שאלון למתמחה המבקש מלגה להתמחות בפסיכולוגיה - יש למלא את השאלון ולהחזירו (בצירוף אישורים נדרשים סרוקים)